Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atın şahlanmasını görmek

Kahve falında atın şahlanmasını görmek çok hayırlı haberler alacağına, işe ve aşa kavuşacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına işarettir.

Kahve falında atın şahlanmasını gördüyseniz:

  • Dikkatli şekilde dinlemeden veya önyargıyla hareket etmek önemli bir noktayı kaçırmanıza neden olabilir.

Kahve falında atın şahlanması görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şaha kalkmış at görmek zor durumların el birliği ile aşılacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında şahlanan siyah at görmek kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında atla şaha kalkmak stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında atın şahlanmasını görmek yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında şahlanan at görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında şahlanan beyaz at görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında atın şahlandığını görmek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, diplomalarının artacağına işaret eder.