Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atatürk anıtkabiri görmek

Kahve falında atatürk anıtkabiri görmek kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına işarettir.

Kahve falında atatürk anıtkabiri gördüyseniz:

  • Kötümser olmamaya çalışmalısınız.

Kahve falında atatürk anıtkabiri görmek aksi takdirde çok üzüleceğine, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına işaret eder.

Kahve falında atatürk anıtı görmek muradın gerçekleşeceğine, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında atatürkün anıtkabri görmek kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında atatürkün anıtkabiri görmek sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, kişinin afiyette kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında özgürlük anıtı görmek haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, nazara geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anıtkabir görmek can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine delalettir.

Kahve falında anıt görmek yaşam şartlarının iyileşeceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında anıtkabiri ziyaret etmek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına tabir olunur.