Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at nalı görmek

Kahve falında at nalı görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine yorulur.

Kahve falında at nalı gördüyseniz:

  • Gerilimlerden uzak durmalısınız.

Kahve falında at nalı görmek şansının geri döneceğine, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine delalettir.

Kahve falında at nalı çakmak çok üzüleceğine, hedeflerini tutturamayacağına delalettir.

Kahve falında dört nala koşan atlar görmek umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına inanılır.

Kahve falında dört nala koşan at görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, mutlu ilişkiler kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında dört nala at sürmek herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına delalettir.

Kahve falında altın at nalı görmek çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına alamet eder.

Kahve falında at ve nal görmek şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, söz ve yetki sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında atla dört nala gitmek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına işaret etmektedir.