Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaca isim yazmak

Kahve falında ağaca isim yazmak büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, hakkıyla kazanca, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına alamet eder.

Kahve falında ağaca isim yazmak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun her konunuz sağlam temellere oturabilir.

Kahve falında ağaca isim yazmak zorlu bir dönem geçirileceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında kuma isim yazmak işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında tahtaya isim yazmak bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında duvara isim yazmak birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında eline isim yazmak şansının bahtının açılacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında alyansa isim yazdırmak işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına inanılır.

Kahve falında deftere isim yazmak işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına işaret eder.

Kahve falında gelinin ayakkabısına isim yazmak evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına rivayet etmektedir.