Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aslanın görmek

Kahve falında aslanın görmek eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, her nimetin lezzetine varacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında aslanın gördüyseniz:

  • Evle ilgili gelişmeler söz konusu veya yaşadığınız yerde keyifli veya konforu arttıran değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında ölmüş aslan görmek üzüntü yaşamaya, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aslan sütü içmek yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında aslan başı kesmek büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında aslan öldürdüğünü görmek büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, sağlığının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aslan doğurmak kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aslan ve köpek görmek sıkıntılı bir döneme girileceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ev içinde aslan görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kurt ve aslan görmek rütbesinin artacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.