Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin elinden yemek yemek

Kahve falında ölmüş birinin elinden yemek yemek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, fırsatların elden kaçacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş birinin elinden yemek yemek gördüyseniz:

  • Kabalaşmak veya diş gıcırdatmak kötü sonuçlar doğurabilecekken, olumlu tavırlar sergilemeniz durumunda daha olumlu şeyler olmasını umabilirsiniz.

Kahve falında ölü birinin elinden birşey yemek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine yorulur.

Kahve falında birinin elinden yemek almak hararetli olayların meydana geleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen birinin elinden yemek yemek iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, mekân değiştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölen kişinin elinden yemek yemek sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin elinden bal yemek muradına eremeyeceğine, düşmanların barışacağına delalettir.

Kahve falında ölünün elinden birşey yemek maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, çok güzel işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin elinden birşey yemek ailesini utandırmayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin elinden yemek yemek yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine tabir olunur.