Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüksek bir yerde mezar görmek

Kahve falında yüksek bir yerde mezar görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, fal sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerde mezar gördüyseniz:

  • Biraz araştırma yapmanızda fayda var.

Kahve falında yüksek bir yerde mezar görmek işlerinin hafifleyeceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek bi yerden atlamak sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına inanılır.

Kahve falında çok yüksek bir yerde olmak sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Kahve falında yüksek yerde cami görmek yıpranacağına, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek yerden kaymak karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine delalettir.

Kahve falında yüksek bir yerden denize bakmak hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine yorulur.

Kahve falında yüksek yerden atlamak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında yüksek bir yerde namaz kılmak çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına delalettir.