Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fatma anamızın elini görmek

Kahve falında fatma anamızın elini görmek aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, ilim irfan öğreneceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, bahtın açılacağına, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fatma anamızın elini gördüyseniz:

  • Uzun zamandır devam eden bir konuyla kararlı şekilde uğraşmaya hala hazır olmaya bilirsiniz.

Kahve falında fatma ananın elini görmek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fatma anamızın elini görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, kazancının artacağına, delalet eder.

Kahve falında fatıma anamızın elini görmek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, işlerin daha kötüye gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fatıma anamızı görmek başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fatıma anamızın mezarını görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fatma anamızı görmek daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fatima anayı görmek kazancının katbekat artacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalet eder.

Kahve falında fadime anamızı görmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına delalettir.