Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrabadan mektup almak

Kahve falında akrabadan mektup almak hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akrabadan mektup almak gördüyseniz:

  • Kararsız yapıdasınız.

Kahve falında akrabadan mektup almak çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, helal rızıklara kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında boş mektup görmek kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yırtık mektup görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine işarettir.

Kahve falında mektup zarf görmek işinden ve hayatından geri kalacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına inanılır.

Kahve falında mektup yakmak genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir mektup almak çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yırtılmış mektup görmek kazanç kapılarının açılacağına, insanların hayır dualarını alacağına inanılır.

Kahve falında aşk mektubu okumak sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, zor zamanlar yaşanacağına alamet eder.