Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aslanı görmek

Kahve falında aslanı görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, aksiliklerin yaşanacağına, kolay yollardan kazanacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına, işlerini toparlayacağına, fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına işaret eder.

Kahve falında aslanı gördüyseniz:

  • Biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Kahve falında aslan ve maymun görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında aslanın kaçtığını görmek yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalet eder.

Kahve falında aslanı uyurken görmek uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalettir.

Kahve falında aslan yakalamak maddi açıdan büyük zarar edileceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında aslana bakmak işindeki bereketin de çoğalacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında aslan kaplan ayı görmek borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında aslana su vermek güleceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına işaret eder.

Kahve falında aslanla dost olmak geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına işaret eder.