Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumuşak taş görmek

Kahve falında yumuşak taş görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, hasta olanın da iyileşeceğine, aksiliklerin aşılacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, her isteklerinin yerine geleceğine, kısmetlerinin açılacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında yumuşak taş gördüyseniz:

  • Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz.

Kahve falında yumuşak taş görmek sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yumuşak domates görmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine işaret eder.

Kahve falında yumuşak el tutmak maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına delalet eder.

Kahve falında yumuşak hamur görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına inanılır.

Kahve falında yumuşak toprak görmek işlerin düze çıkarılacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına işaret eder.

Kahve falında yumuşak toprağa basmak rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine yorulur.

Kahve falında yumuşak kavun görmek zorlukların bir anda biteceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumuşak el görmek başka işler deneyeceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına rivayet eder.