Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin ev boyadığını görmek

Kahve falında birinin ev boyadığını görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, başarısının azalacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında birinin ev boyadığını gördüyseniz:

  • Gözlemleriniz veya söylemleriniz yüzle çarpılabilir.

Kahve falında evde boyacı görmek verilen sözlerin tutulamayacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında birinin ev boyadığını görmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, onlar için çabalayacağına yorulur.

Kahve falında evi yeşile boyadığını görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev boyadığını görmek çok büyük fırsatları kaçıracağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine inanılır.

Kahve falında evi beyaza boyadığını görmek istediği noktalara geleceğine, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine delalet eder.

Kahve falında evi maviye boyadığını görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin saç boyadığını görmek makamının artacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçlarını kahverengiye boyadığını görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.