Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında göktaşı görmek

Kahve falında göktaşı görmek sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, her daim Allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine yorulur.

Kahve falında göktaşı gördüyseniz:

  • Size borçlu olan kişilerden talepleriniz olabilir.

Kahve falında gökte yazı görmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında göğsünden süt sağdığını görmek aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, maddi olarak zarar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında tanıdık birinin göğsünü görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında göğsünü göstermek çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında göğsünde morluk görmek yoğun stres altında kalacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında göklere çıkmak kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında göğsünde süt aktığını görmek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında göğsü açık kadın görmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına yorulmaktadır.