Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılandan yardım görmek

Kahve falında yılandan yardım görmek sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, programların ve projelerin tutmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yılandan yardım gördüyseniz:

  • Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında yılandan yardım almak rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında yılana yardım etmek sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılandan yardım görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına alamet eder.

Kahve falında vali yardımcısı olmak çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında müdür yardımcısı olmak yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gıda yardımı almak zarar edilen bir dönemin biteceğine, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliden yardım almak bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında polisten yardım almak çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına işarettir.