Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yamaç görmek

Kahve falında yamaç görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında yamaç gördüyseniz:

  • Yakın olabileceğiniz insanlarla olan ilişkilerinizi güçlendirici girişimlerde bulunmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Kahve falında yamaç görmek büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında dağ yamacı görmek dönülmez yollara gireceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yamaçtan inmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında dağın yamacında olmak bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yamaca tırmanmak zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yamaç çıkmak canının sağ olacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına delalet eder.

Kahve falında yamaç yürümek istediği yola çıkacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dik yamaç tırmanmak kudret ve hidayet sahibi olacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine delalettir.