Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzülmek ve sevinmek

Kahve falında üzülmek ve sevinmek yaralarına da merhem olacağına, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, kişinin şifaya kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında üzülmek ve sevinmek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Kahve falında üzülmek ve sevinmek hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine delalettir.

Kahve falında hem sevinmek hem üzülmek mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine delalettir.

Kahve falında önce üzülmek sonra sevinmek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında sevinmek gülmek hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, işinin gücünün de rast gideceğine rivayet eder.

Kahve falında sevindirici haber almak esenlik bulup, hafifleyeceğine, başarıları ile konuşulacağına delalet eder.

Kahve falında para görüp sevinmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında çok sevinmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hamile olduğuna sevinmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine delalet eder.