Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaynanadan tokat yemek

Kahve falında kaynanadan tokat yemek yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, faydalı şeyler yapacağına, düşmanlıkların biteceğine, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına delalet eder.

Kahve falında kaynanadan tokat yemek gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri, girişimler ya da ilişkiler bitme noktasına gelirken, bazıları da yepyeni ufuklara açılabilir.

Kahve falında kaynanadan tokat yemek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Kahve falında kaynanaya tokat atmak akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, işinde başarılı olacağına delalet eder.

Kahve falında kaynananın yemek yaptığını görmek sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaynanaya yemek vermek uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine alamet eder.

Kahve falında ölüden tokat yemek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında babasindan tokat yemek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret eder.

Kahve falında patrondan tokat yemek karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kişiden tokat yemek zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.