Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karpuz atmak

Kahve falında karpuz atmak uzun bir süre zorluk çekileceğine, amacına ulaşacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına delalettir.

Kahve falında karpuz atmak gördüyseniz:

  • Çok farklı olaylar yaratıcılığınızı besleyebilir veya ilham verici olabilir.

Kahve falında karpuz atmak eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine delalettir.

Kahve falında karpuz ekmek yemek iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve fal sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına tabir olunur.

Kahve falında olgun karpuz görmek ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kamyonda karpuz görmek başının belaya girmeyeceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına tabir olunur.

Kahve falında karpuzla top oynamak çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına delalet eder.

Kahve falında karpuz verdiğini görmek kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında çok karpuz görmek aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, birçok iş teklifi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kavun karpuz almak dileklerinin kabul olacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine işaret eder.