Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarihi geçmiş para görmek

Kahve falında tarihi geçmiş para görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tarihi geçmiş para gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin önerilerine açık olmanız keyifli maceraları beraberinde getirebilir.

Kahve falında tarihi geçmiş bozuk para görmek beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine delalettir.

Kahve falında tarihi geçmiş para görmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında geçmiş tarihi görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında zamanı geçmiş para görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına inanılır.

Kahve falında kendi geçmişini görmek işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında geçmiş olsuna gitmek bolluğun ve bereketin artacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına yorulmaktadır.

Kahve falında geçmişe yolculuk yapmak kendini garantiye alarak harekete edeceğine, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına işaret eder.

Kahve falında içi geçmiş karpuz görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına işarettir.