Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sürekli yemek yediğini görmek

Kahve falında sürekli yemek yediğini görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sürekli yemek yediğini gördüyseniz:

  • Bazı konularda diplomatik davrandığınızdan veya politik konuşmalar, sunumlar ya da açıklamalar yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Kahve falında sürekli yemek yediğini görmek zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında sürekli yemek görmek eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sürekli yemek yapmak maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında sürekli birşeyler yemek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında sürekli çikolata yemek eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine rivayet eder.

Kahve falında sürekli tatlı yemek kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkası tarafından yemek yedirilmek hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine yorulur.

Kahve falında tavşana yemek yedirmek özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine delalettir.