Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayrıldıgın sevgiliyle evlenmek

Kahve falında ayrıldıgın sevgiliyle evlenmek manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına delalet eder.

Kahve falında ayrıldıgın sevgiliyle evlenmek gördüyseniz:

  • Sabah saatlerinde yapacağınız yürüyüşlerle zinde hissedebilirsiniz.

Kahve falında ayrıldığı sevgilisiyle evlenmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ayrıldıgın sevgiliyle evlenmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine işaret eder.

Kahve falında ayrıldığın kişiyle evlenmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayrıldığı eşiyle evlenmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine delalettir.

Kahve falında eşinden ayrılmak başkasıyla evlenmek kişinin içinin daralacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına inanılır.

Kahve falında evlenmek ve ayrılmak zevki sefa içinde olacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında ayrıldığı eşinin evlendiğini görmek kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işarettir.