Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işe başvurmak

Kahve falında işe başvurmak çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, zengin bir hayat süreceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, hırpalanacağına, darp edileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, verimi ve başarıyı yakalayacağına işaret eder.

Kahve falında işe başvurmak gördüyseniz:

  • Belli gelişmeler bazı konularda harekete geçmeyi veya mükemmeliğinizi göstermeyi gerektiriyor olabilir.

Kahve falında işe başvurduğunu görmek çevrenizden takdir görmeye, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında işe başvurmak çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, ticaretinin hızlanacağına işarettir.

Kahve falında sınava başvurmak hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında işlenmemiş elmas görmek işlerinin rast gideceğine, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına alamet eder.

Kahve falında işyerinden arkadaşını görmek yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında işyeri sahibi olmak yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına işaret eder.

Kahve falında iş yoğunluğu görmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında kedi işerken görmek fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına inanılır.