Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su çiçeği hastalığı olmak

Kahve falında su çiçeği hastalığı olmak zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, lüksüne de lüks katacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında su çiçeği hastalığı olmak gördüyseniz:

  • Umulmadık iyi şans para getiriyor.

Kahve falında su çiçeği hastalığı görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine tabir olunur.

Kahve falında su çiçeği hastalığını görmek en pahalı evlerde oturacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına işarettir.

Kahve falında su çiçeği hastalığı olmak rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiçek hastalığı olmak çalışkan bir kişi olunacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine yorulur.

Kahve falında çiçek hastalığı görmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında hastalıklı insanlar görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine delalet eder.

Kahve falında deri hastalığı görmek annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, tüm fırsatları değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında böbrek hastalığı görmek kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına delalet etmektedir.