Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arabanın devrildiğini görmek

Kahve falında arabanın devrildiğini görmek çok kötü hissedileceğine, içinin de rahat edeceğine, müjdeli haberle geleceğine, rahat bir hayat yaşayacağına, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, zaaflarına kapılacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arabanın devrildiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gereksiz müdahalelerinden kaçınmak için tam olarak hazır olana kadar beklemelisiniz.

Kahve falında arabanın devrilmesini görmek bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabanın devrildiğini görmek sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, evlerine dünürcü geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin devrildiğini görmek toparlanacağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tramvayın devrildiğini görmek güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında devrilmiş minare görmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Kahve falında devrin imamını görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, isteklerine kulak vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tır devrildiğini görmek yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında otobüs devrildiğini görmek üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, eğer fal sahibi kadınsa da çok anaç olacağına tabir olunur.