Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bamya görmek

Kahve falında bamya görmek aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, prestij kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bamya gördüyseniz:

  • Evinizde, yaşadığınız yerde, iş yerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde rahatınızı veya verimliliğinizi arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında bamya ekmek zorlukların günden güne artacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında çiğ bamya yemek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işarettir.

Kahve falında bamya toplamak bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, tatsızlıkların aşılacağına inanılır.

Kahve falında bamya satın almak uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş bamya yemeği görmek beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük bamya görmek iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına delalet eder.

Kahve falında bamya çorbası yemek anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bamya pişirdiğini görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine delalet etmektedir.