Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işkembe görmek

Kahve falında işkembe görmek evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, kudret ve destek olacağına işaret eder.

Kahve falında işkembe gördüyseniz:

  • Ruhsal, fiziksel veya duygusal içerikli görüşmeler, konuşmalar veya seyahatler farklı kazanımlara neden olabilir.

Kahve falında hayvan işkembesi temizlemek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine yorulur.

Kahve falında işkembe çorbası yemek sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında temizlenmiş işkembe görmek dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hayvan işkembesi görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında işkembe yıkamak yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine yorulur.

Kahve falında temiz işkembe görmek silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında çiğ işkembe görmek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, fal sahibinin kendisine olan güveninin artacağına inanılır.

Kahve falında işkembe temizlediğini görmek bunun da kendisini çok etkileyeceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına alamet etmektedir.