Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sofi olmak

Kahve falında sofi olmak fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, borçlarını ödeyeceğine, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine delalettir.

Kahve falında sofi olmak gördüyseniz:

  • Muhalif fikirleriniz veya mevcut durumun tersi oyun planlarınız varsa dile getirebilirsiniz.

Kahve falında sofi görmek işlerin istenmeyen bir hal alacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine delalet eder.

Kahve falında sofi olmak gelişim içine gireceğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında sofileri görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, fal sahibinin sağlığına geri kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sofi olduğunu görmek karanlık zamanların aydınlanacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.