Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebek pisliği temizlemek

Kahve falında bebek pisliği temizlemek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek pisliği temizlemek gördüyseniz:

  • Geçmişte sizinle benzer olaylar yaşamış kişilerden fikir alabilirsiniz.

Kahve falında bebek pisliği temizlemek maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine yorulur.

Kahve falında bebek pisliğini temizlemek yükünün hafifleyeceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine yorulur.

Kahve falında tırnak pisliğini temizlemek yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına delalet eder.

Kahve falında kedi pisliği temizlemek geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında insan pisliği temizlediğini görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, fesat kimselerin çıkacağına delalet eder.

Kahve falında tuvaletteki pisliği temizlemek bereket ve huzur geleceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına delalettir.

Kahve falında koyun pisliği temizlemek keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına yorulur.

Kahve falında inek pisliğini temizlemek hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine işarettir.