Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sigara yaktığını görmek

Kahve falında sigara yaktığını görmek insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, bahtının güzelleşeceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında sigara yaktığını gördüyseniz:

  • Belli bir planınızın veya bazı işlerinizin ortaya çıkan yeni bilgilere ya da gelişmelere göre yenilenmesi gerekebilir.

Kahve falında sigara içildiğini görmek girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine işaret eder.

Kahve falında sigara külü yutmak zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında naneli sigara içmek hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, daha rahat bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında sigara taşımak sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üstünde sigara söndürmek her konuda gelişme gösterileceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında annenin sigara içtiğini görmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına alamet eder.

Kahve falında sigarayı saklamak ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sigara topladığını görmek kazancının azalmayacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine yorulmaktadır.