Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında seven görmek

Kahve falında seven görmek işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, kendi geleceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, zaman bulmakta zorlanacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, kafasının rahat edeceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına rivayet eder.

Kahve falında seven gördüyseniz:

  • Unutmayın ki, onları yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız.

Kahve falında sevmediği arkadaşını görmek ekonomik olarak kalkınacağına, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına delalet eder.

Kahve falında sevmediği biriyle evlenmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine tabir olunur.

Kahve falında gelinlik seçtiğini görmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine inanılır.

Kahve falında sevmediği biriyle nişanlanmak şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine rivayet eder.

Kahve falında ayakkabı seçtiğini görmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, zor günlerini arkasında bırakacağına delalettir.

Kahve falında sevmediği bir erkekle evlenmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, güzel günler için çalışılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin seni sevmediğini görmek başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına rivayet eder.

Kahve falında seni seven çocuğu görmek maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına işaret eder.