Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şehir görmek

Kahve falında şehir görmek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine tabir olunur.

Kahve falında şehir gördüyseniz:

  • Duygusal uyuşmazlıklar bazı sıkıntılara neden olabilir.

Kahve falında şehir ismi söylemek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına delalettir.

Kahve falında büyük bir şehirde olduğunu görmek yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, sorunlarının son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başka şehirde ev görmek mutluluğu yakalayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şehir görmek yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şehir dışına gitmek tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine işaret eder.

Kahve falında kendini başka şehirde görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir şehir ismi duymak can sıkıntısının geçeceğine, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başka bi şehire gitmek hak yolunu tutacağına, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına tabir olunur.