Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sayılar görmek

Kahve falında sayılar görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında sayılar gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz yardım için para harcayabilirsiniz.

Kahve falında sayılar yazmak kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında çok sayıda koyun görmek özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, iyi geçiminin devam edeceğine yorulur.

Kahve falında çok sayıda saat görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında çok sayıda solucan görmek dolayısıyla da imkanlarının artacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında küsüratlı sayı görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine alamet eder.

Kahve falında çok sayıda kurt görmek kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok sayıda yavru kedi görmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına yorulur.

Kahve falında çok sayıda köpek görmek kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına delalet etmektedir.