Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında satılan malı geri almak

Kahve falında satılan malı geri almak refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, işlerin kapanacağına, zinde kalacağına, her anlamda şifa bulmaya, yeni bir eve taşınılacağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine yorulur.

Kahve falında satılan malı geri almak gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin yarım kalması veya yapılmaması durumunda eleştiri ya da şikayetler söz konusu olabilir.

Kahve falında satılan malı geri almak sevilen bir kişi ile tartışılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine delalettir.

Kahve falında çalınan malı geri almak elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında mal satıp para almak korkularının sona ereceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine işarettir.

Kahve falında mal satın almak işinin ehli durumuna geleceğine, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine delalettir.

Kahve falında satılan evi geri almak maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, kalbini kıracağına delalet eder.

Kahve falında satılan arabayı geri almak sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mal varlığını kaybetmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına inanılır.

Kahve falında mal toplamak işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına alamet etmektedir.