Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kristal görmek

Kahve falında kristal görmek istediği başarıyı göstereceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına inanılır.

Kahve falında kristal gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında mavi kristal görmek moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalet eder.

Kahve falında kristal tuz görmek çok daha iyi başarılar kazanacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına delalet eder.

Kahve falında kristal tabak görmek elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kristal görmek düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz kristal görmek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine yorulur.

Kahve falında kar kristali görmek birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kristal kadeh görmek kötü günlerin biteceğine, aksiliklerin başgöstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kristal yüzük görmek geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına tabir olunur.