Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şantaj edilmek

Kahve falında şantaj edilmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, ömrün uzun olmasına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında şantaj edilmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandan beri sanki batağa saplanmış gibi duran işleriniz birdenbire yürümeye başlayabilir.

Kahve falında şantaj edilmek keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında şantaja uğramak başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında şantaj yapıldığını görmek hayırlı bir kısmetle tanışacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kar ettiğini görmek kişinin hedeflediği işi alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında et yediğini görmek aşkının da kalıcı olacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında buzlukta et görmek fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, toplum içindeki değerinin artacağına alamet eder.

Kahve falında komşudan et almak emeklerinin karşılığını alacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında idama mahkum edildiğini görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına delalettir.