Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karıncalar görmek

Kahve falında karıncalar görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, büyük atılımlarda bulunacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında karıncalar gördüyseniz:

  • Hayatınızda hareket arıyorsunuz.

Kahve falında karıncayı öldürmek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine yorulur.

Kahve falında karınca fare görmek rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, başarılarının sürekli olacağına delalettir.

Kahve falında şeker içinde karınca görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine delalet eder.

Kahve falında yemeğin içinde karınca görmek çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında saçlarında karınca görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine inanılır.

Kahve falında karıncaları üzerinde görmek kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sürüyle karınca görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına işarettir.

Kahve falında sarı karınca öldürmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, isteklerine kavuşacağına inanılır.