Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek ruh görmek

Kahve falında erkek ruh görmek parasının her zaman bereketli olacağına, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, atılan adımların zarar vereceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek ruh gördüyseniz:

  • Duraklar, karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkarsınız.

Kahve falında erkek ruh görmek elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dedemin ruhunu görmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini ruh olarak görmek özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına alamet eder.

Kahve falında yakınının ruhunu görmek kurulu düzeni olacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine delalettir.

Kahve falında ruh sesi duymak çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, verimin her geçen gün artacağına delalettir.

Kahve falında ruhdan kaçmak nefsini terbiye etmeyi bileceğine, ödemelerini yapamaz hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ruhtan korkmak çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine inanılır.

Kahve falında ruh yakalamak kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına rivayet etmektedir.