Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında peruk görmek

Kahve falında peruk görmek ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, makam sahibi olacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, daima ona hürmet göstereceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında peruk gördüyseniz:

  • Maddi nedenlere dayalı tercihler yapabilirsiniz veya hareketlerinizin ana tetikleyicisi para olabilir.

Kahve falında peruk takan birini görmek çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine rivayet eder.

Kahve falında saçına peruk takmak ailevi sorunlar yaşanacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun peruk takmak rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kafaya peruk takmak yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, bir sebeple fal sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah peruk takmak üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya işaret eder.

Kahve falında peruk taktığını görmek huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızıl peruk görmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, Allah’a dua edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saç peruk görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine tabir olunur.