Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü birini tekrar öldürmek

Kahve falında ölü birini tekrar öldürmek neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü birini tekrar öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz ya da daha önce başladığınız işler aniden hızlanabilir.

Kahve falında ölüyü tekrar öldürmek yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında ölü birinin tekrar öldüğünü görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir ölünün tekrar öldüğünü görmek başına türlü belalar geleceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü babanın tekrar öldüğünü görmek kırılan kalplerin barışacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölü insanın tekrar öldüğünü görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü birini tekrar öldüğünü görmek hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına işarettir.

Kahve falında ölüyü tekrar öldü görmek şen kahkahalar atacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü bir kişiyi tekrar öldüğünü görmek üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına işaret eder.