Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzülmüş koyun kafası görmek

Kahve falında yüzülmüş koyun kafası görmek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, sosyal hayatında da mutlu olacağına, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, girişimlerde bulunacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına rivayet eder.

Kahve falında yüzülmüş koyun kafası gördüyseniz:

  • Alışılmışın dışında gelişen durumlar veya olanaklar sizin için yararlı bazı sonuçlar doğuracak olabilir ya da siz bir şekilde oluşan ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Kahve falında yüzülmüş koyun kafası görmek kazalardan ve belalardan korunacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koyun kafası kesmek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kafası kopmuş koyun görmek bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koyunun kafasını görmek eğleneceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kafası olmayan koyun görmek giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında koyunun kafasının kesildiğini görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında koyun kafası görmek el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koyun kafası pişirmek yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine inanılır.