Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarda abdest almak

Kahve falında mezarda abdest almak hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, sorunların teker teker aşılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine inanılır.

Kahve falında mezarda abdest almak gördüyseniz:

  • Yumuşatıcı cümlelerin işe yaraması zor görünüyor.

Kahve falında mezarlıkta abdest almak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezarda abdest almak yaşadığı zorlukların son bulacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında abdeste niyet etmek maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine delalet eder.

Kahve falında boy abdesti aldığını görmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder.

Kahve falında namaz abdesti almak hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, yenileneceğine ve can bulacağına delalettir.

Kahve falında abdestsiz cuma namazı kılmak zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi büyük abdestini görmek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet eder.

Kahve falında karanlıkta abdest almak alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine işarettir.