Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elde valiz görmek

Kahve falında elde valiz görmek tüm özlemini gidereceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında elde valiz gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kendinizi kontrol edemeyip kırıcı sözler sarfedebilirsiniz.

Kahve falında elde valiz görmek rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elde kına görmek kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına inanılır.

Kahve falında elde çanta görmek büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elde beyaz çamaşır yıkamak her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında elde bulaşık yıkamak bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında elde siğil çıktığını görmek iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında elde mürekkep görmek şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dişleri elde görmek girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, bir araya geleceğine tabir olunur.