Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kovalayan at görmek

Kahve falında kovalayan at görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, dertlerin bölüşüleceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine delalettir.

Kahve falında kovalayan at gördüyseniz:

  • Rutini kırıp yeni şeyler deneme arzunuz artıyor.

Kahve falında atlar tarafından kovalandığını görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına işarettir.

Kahve falında kovalayan at görmek güzel işlere imza atacağına, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında at tarafından kovalandığını görmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, malının da eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz at tarafından kovalanmak işlerinin bir anda bozulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına delalettir.

Kahve falında atın kovalaması görmek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında atla kovalanmak birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah at tarafından kovalanmak kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına alamet eder.

Kahve falında at tarafından kovalanmak yeni maddi kapıların size açılacağın, adının ve şanının yürüyeceğine rivayet eder.