Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor don görmek

Kahve falında mor don görmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, başarıları ile tanınacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında mor don gördüyseniz:

  • Alınan kararları anlayabilmek için seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kahve falında mor don görmek stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine alamet eder.

Kahve falında donmuş birini görmek sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına yorulur.

Kahve falında donlara doldurmak aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, huzurlu hissedileceğine inanılır.

Kahve falında kar don görmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında donmuş bal görmek uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında denizi donmuş görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında don asmak sonradan da haksız olduğunu göreceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına delalet eder.

Kahve falında don aldığını görmek fal sahibinin gelecekte çok önemli bir işadamı olarak, zengin ve kıskanılan, saygın bir hayat yaşayacağına, güzelleşeceğine inanılır.