Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıllı şey görmek

Kahve falında kıllı şey görmek en doğru şekilde öğreneceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, ana baba duası alınacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, her şeyin ters gideceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıllı şey gördüyseniz:

  • İşinize yaramayan şeylerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında şeyini kıllı görmek bereketli ve hayırlı olacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına delalet eder.

Kahve falında kıllı şey görmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine rivayet eder.

Kahve falında kendi şeyini kıllı görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında istediğin şeyin olduğunu görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına işarettir.

Kahve falında karanlıkta bir şey aramak aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz bir şey almak sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına tabir olunur.

Kahve falında bir şey tarafından kovalanmak işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine, üzüleceğine ve yıkılacağına delalettir.

Kahve falında annenin şeyini görmek kötü halinden eser kalmayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine işaret etmektedir.