Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaynan görmek

Kahve falında kaynan görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaynan gördüyseniz:

  • Etrafı dikkatle dinlemenizde fayda var.

Kahve falında sabun kaynatmak geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yildiz kaymasini görmek anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kayıs yemek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına yorulur.

Kahve falında mısır kaynatmak büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaynayan yemek görmek hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sütün kaynayıp taştığını görmek kimseye haksızlık etmeyeceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına tabir olunur.

Kahve falında dağ kayması görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Kahve falında kaynıyla yatmak kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına inanılır.