Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birini sopayla öldürmek

Kahve falında birini sopayla öldürmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine yorulur.

Kahve falında birini sopayla öldürmek gördüyseniz:

  • Planlarınızı renklendirebilecek veya size genel katkıları olabilecek seyahatler ya da kısa ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında sopayla adam öldürmek kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sopayla fare öldürmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalettir.

Kahve falında yılanı sopayla öldürmek gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini sopayla öldürmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına delalettir.

Kahve falında sopa atmak maddi ve manevi olarak yıkılacağına, geçiminin zorlaşacağına işarettir.

Kahve falında babadan sopa yemek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elimde sopa görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına işarettir.

Kahve falında ince sopa görmek yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine inanılır.