Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ineğin görmek

Kahve falında ineğin görmek kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, ruhlarına mevlit okutacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında ineğin gördüyseniz:

  • Toplumsal hayattaki beklentilerinizi karşılayabilecek bir aşka ihtiyacınız var.

Kahve falında siyah boynuzlu inek görmek kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine delalet eder.

Kahve falında inek taşımak eline büyük paralar geçeceğine, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında ineği sağmak hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına işaret eder.

Kahve falında kendini inek sağarken görmek zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına işarettir.

Kahve falında ineklerin uçtuğunu görmek saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ineğin sırtına binmek onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına delalettir.

Kahve falında inek boynuzu tutmak tabiatı kötü olan kişiye, şüpheli bir olay yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inek göğsü görmek uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, asla harama bulaşmayacağına alamet etmektedir.