Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki tane kırmızı gül görmek

Kahve falında iki tane kırmızı gül görmek maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iki tane kırmızı gül gördüyseniz:

  • Herşeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabilirsiniz.

Kahve falında iki tane kırmızı gül görmek sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında üç tane kırmızı gül görmek sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki tane kırmızı gül almak rahat geçinerek yaşayacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine delalet eder.

Kahve falında bir tane kırmızı gül görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına delalettir.

Kahve falında iki tane gül görmek uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında üç tane gül görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı nar taneleri görmek elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı nar tanesi görmek sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine tabir olunur.