Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki nehir görmek

Kahve falında iki nehir görmek aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki nehir gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri, girişimler ya da ilişkiler bitme noktasına gelirken, bazıları da yepyeni ufuklara açılabilir.

Kahve falında nehirde balık görmek iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında nehir geçmek kötüyse düzeleceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil nehir görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına yorulur.

Kahve falında nehir kenarında durmak peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine işaret eder.

Kahve falında denizin içinde nehir görmek kişinin hayatının değişeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına delalettir.

Kahve falında orman ve nehir görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına işaret eder.

Kahve falında balıklarla dolu nehir görmek ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirli nehirde yüzmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine yorulur.